FOLLOW US ON INSTAGRAM (@WILDABOUTBUNNIES.CO.UK) & FACEBOOK (@WILD ABOUT BUNNIES) FOR PRODUCT UPDATES, VIDEOS & OFFERS!

Collection: Forage

72 products
  • Willow Nibbles
    Regular price
    from £2.99
    Sale price
    from £2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrot Tops Whole
    Regular price
    from £2.09
    Sale price
    from £2.09
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dandelion and Lemon Balm Salad
    Regular price
    £2.99
    Sale price
    £2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dandelion Delight
    Regular price
    £2.99
    Sale price
    £2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Willow Gnaw Sticks
    Regular price
    from £2.99
    Sale price
    from £2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Summer Harvest
    Regular price
    £2.99
    Sale price
    £2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Burdock Root
    Regular price
    from £1.99
    Sale price
    from £1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rootys Crispy Slices
    Regular price
    £2.99
    Sale price
    £2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Forage and Feast Bar
    Regular price
    £2.99
    Sale price
    £2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blue Cornflowers
    Regular price
    from £3.09
    Sale price
    from £3.09
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Summerfield
    Regular price
    £2.99
    Sale price
    £2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Herb and Nettle Salad
    Regular price
    £2.99
    Sale price
    £2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Birch Leaves
    Regular price
    from £1.99
    Sale price
    from £1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrot Bites
    Regular price
    £1.99
    Sale price
    £1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lavender Herb Whole
    Regular price
    from £2.09
    Sale price
    from £2.09
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Coneflower (Purple Echinacea)
    Regular price
    £3.29
    Sale price
    £3.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chicory Root
    Regular price
    from £2.49
    Sale price
    from £2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Burdock Root Pieces
    Regular price
    from £1.99
    Sale price
    from £1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Herbal Garden
    Regular price
    £2.99
    Sale price
    £2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Country Blossom Edible Forage Bedding
    Regular price
    £7.99
    Sale price
    £7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Luscious Leaves
    Regular price
    £2.99
    Sale price
    £2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fields Of Gold
    Regular price
    £5.99
    Sale price
    £5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Cornflowers
    Regular price
    from £3.09
    Sale price
    from £3.09
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fruit Leaf Mix
    Fruit Leaf Mix 100g - Wild About Bunnies
    Regular price
    from £2.49
    Sale price
    from £2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blackberry Leaves
    Regular price
    from £1.99
    Sale price
    from £1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Coltsfoot Leaves
    Regular price
    from £1.99
    Sale price
    from £1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pear Wood Gnaw Sticks
    Regular price
    from £2.99
    Sale price
    from £2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spearmint Leaves
    Regular price
    from £1.99
    Sale price
    from £1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blackcurrant Leaves
    Regular price
    from £2.09
    Sale price
    from £2.09
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Raspberry Leaves
    Regular price
    from £1.99
    Sale price
    from £1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pear Leaves
    Regular price
    from £2.09
    Sale price
    from £2.09
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nibble Mix
    Nibble Mix 100g - Wild About Bunnies
    Regular price
    from £2.09
    Sale price
    from £2.09
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out