Collection: Easter Sale

235 products
  • Chill 'N' Chew Mat
    Chill 'n' Chew Mat (Large) - Wild About Bunnies
    Regular price
    £3.99
    Sale price
    £3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • I Love Hay Cube (Medium/Large)
    I Love Hay Cube (Medium/Large) - Wild About Bunnies
    Regular price
    from £4.49
    Sale price
    from £4.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Natural Pine Cones (Pack of 5)
    Regular price
    £1.79
    Sale price
    £1.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Stacking Cups
    Regular price
    £4.99
    Sale price
    £4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Natural Play Ball
    Regular price
    from £3.49
    Sale price
    from £3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grass Chew Twists
    Regular price
    from £1.79
    Sale price
    from £1.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Trio Of Fun Balls
    Trio Of Fun Balls (Medium) - Wild About Bunnies
    Regular price
    £3.99
    Sale price
    £3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Willow Hay Basket
    Regular price
    £4.99
    Sale price
    £4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Willow Ball
    Willow Ball - Wild About Bunnies
    Regular price
    from £2.99
    Sale price
    from £2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrot Throw Toy
    Regular price
    £1.99
    Sale price
    £1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrot Flakes
    Regular price
    from £2.99
    Sale price
    from £2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Weave-A-Ball
    Weave-A-Ball (Large) - Wild About Bunnies
    Regular price
    £5.49
    Sale price
    £5.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Play 'n' Snack Ball
    Play 'n' Snack Ball - Wild About Bunnies
    Regular price
    £3.99
    Sale price
    £3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Timothy Hay Pellets
    Regular price
    from £1.49
    Sale price
    from £1.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mini Hay Bale
    Regular price
    £4.49
    Sale price
    £4.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grass for Rabbits
    Grass for Rabbits - Wild About Bunnies
    Regular price
    £2.99
    Sale price
    £2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hyacinth Play Tunnel
    Hyacinth Tunnel (Large) - Wild About Bunnies
    Regular price
    from £4.99
    Sale price
    from £4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Seagrass Fun Ball
    Sea Grass Fun Ball (Large) - Wild About Bunnies
    Regular price
    £3.49
    Sale price
    £3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Banana Leaf Carrot Stuffer
    Banana Leaf Carrot Stuffer - Wild About Bunnies
    Regular price
    £3.99
    Sale price
    £3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Willow Tube (Chew Toy/Hay Feeder)
    Regular price
    from £6.99
    Sale price
    from £6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grass Nest (Hay Bomb)
    Regular price
    from £3.99
    Sale price
    from £3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grassy Carrot
    Grassy Carrot - Wild About Bunnies
    Regular price
    £2.99
    Sale price
    £2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Seagrass Play Tunnel
    Regular price
    from £4.99
    Sale price
    from £4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Willow Mega Pack
    Willow Mega Pack - Wild About Bunnies
    Regular price
    £9.99
    Sale price
    £9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Flower 'n' Forage Blossom
    Regular price
    £3.99
    Sale price
    £3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Seagrass Play Mat
    Regular price
    from £6.99
    Sale price
    from £6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple, Strawberry & Spinach Bunnies
    Regular price
    £1.99
    Sale price
    £1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grassy Aeroplane
    Regular price
    £5.99
    Sale price
    £5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Feed Trough
    Regular price
    £8.99
    Sale price
    £8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Flower & Veggie Lollipops
    Regular price
    £2.49
    Sale price
    £2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mini Vine Balls x6
    Regular price
    £2.49
    Sale price
    £2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Snuffle Forage Mat
    Snuffle Forage Mat - Wild About Bunnies
    Regular price
    £7.99
    Sale price
    £7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Alfalfa Mini Carrots
    Regular price
    £3.49
    Sale price
    £3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wacky Rollers
    Wacky Rollers - Wild About Bunnies
    Regular price
    £2.99
    Sale price
    £2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wacky Wobbler
    Wacky Wobblers - Wild About Bunnies
    Regular price
    £3.49
    Sale price
    £3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vine Star
    Regular price
    from £0.59
    Sale price
    from £0.59
    Regular price
    £0.59
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Willow Spiral
    Willow Spiral - Wild About Bunnies
    Regular price
    £2.99
    Sale price
    £2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Plantain Hay Pellets
    Regular price
    from £1.99
    Sale price
    from £1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Palm Leaf Flower
    Regular price
    from £0.99
    Sale price
    from £0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Luxury Flower, Fruit and Veg Bars
    Regular price
    £2.99
    Sale price
    £2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out